5 причин займатися спортом

5 причин займатися спортом

Sportdominator

5 причин займатися спортом

Здоровий спосіб життя останнім часом набуває все більш і більш широку пропаганду, причому не тільки серед молоді, а серед усього суспільства в цілому, а одним з найважливіших складових здорового способу життя, зрозуміло, є заняття спортом. Більшість з нас навіть не замислюються, наскільки значне місце в нашому житті займає спорт, наскільки колосальну роль він відіграє. Фізичні вправи ми часто можемо робити «на автоматі», тому що ми так звикли, тому що так треба. Однак, вивчення причин і наслідків завжди дуже важливо і корисно, як мінімум тому, що це здатне збільшити або навпаки, зменшити нашу мотивацію до вчинення фізичної активності.

SPORTDOMINATOR

Розберемо 5 основних причин, чому займатися спортом – не тільки приємно, але й дуже корисно.

Sportdominator

1. Спорт покращує роботу мозку

Стереотипи про «дурних» спортсменів вже давно зжили себе, адже безліч разів доведено, що фізична активність призводить до вироблення великої кількості мітохондрій в клітинах, в тому числі в клітинах головного мозку. Після тренування робота мозку стає більш ефективною, і саме тому більшість підлітків вважають за краще займатися домашнім завданням після тренувань.

Sportdominator

2. Спорт позбавляє від стресу

Це перевірялося і доводилося вже сотні і тисячі разів; люди, що займаються спортом регулярно, з упевненістю скажуть вам, що їх настрій після тренування завжди вище, ніж до нього, фізична активність служить для них свого роду антидепресантом, який не приносить ні найменшої шкоди організму. Пов’язано це з тим, що під час занять спортом ендорфіни виробляються особливо ефективно, що і призводить до поліпшення настрою.

Sportdominator

3. Спорт заряджає енергією

Може здатися, що ця причина нічим не відмінна від попередньої, але на ділі це не так, оскільки в попередньому пункті йшлося виключно про емоційний і психологічний стан людини, в той час, як цей критерій має на увазі фізичний стан. Регулярні фізичні навантаження здатні змусити нас почувати себе не більше втомленими, а активними, здатними на набагато більшу рухову активність, а ранкова зарядка і зовсім здатна змінити весь день, зробити вас бадьорими і відпочили.

Sportdominator

4. Спорт покращує самопочуття

Як мінімум, людина, що займається фізичними навантаженнями візуально виглядає міцніше, сильніше і краще. Ну, а крім цього всього 15 хвилин щоденних занять спортом подовжують життя і істотно скорочують ризик раптової смерті в літньому віці. Для занять вдома можете підібрати турнік настінний.

Sportdominator

5. Завдяки спорту знижується ризик захворіти

Фізична активність не тільки робить наше тіло більш розвиненим, міцним і сильним, але і зміцнює наше здоров’я в цілому, скорочуючи можливості раку кишки, інсультів, діабету, серцевих захворювань.

Sportdominator

Післямова

Насправді, це лише малий перелік причин, які можна привести на користь занять спортом, в дійсності їх можна навести кілька десятків, проте ж головна можливість почати заняття спортом криється не в якихось науково обгрунтованих причинах, а всього-на-всього в бажанні того, хто хоче займатися спортом.

Опублікувати коментар