Про користь бігових доріжок

Про користь бігових доріжок

Про користь бігових доріжок

Всі ми замислюємося про власне здоров’я. Заняття спортом допоможе поліпшити загальний стан організму і прискорити обмін речовин. Багато людей хотіли б займатися спортом, але з тієї чи іншої причини не мають можливості відвідувати спортивні клуби. Не всі можуть витримати виснажливі інтенсивні тренування, а швидка ходьба або біг підходять практично всім. Можливо, у Вас не завжди є можливість здійснювати ранкові або вечірні пробіжки. Купивши бігову доріжку, Ви зможете зробити Ваші щоденні заняття приємними і не залежними від природних умов.

У багатьох людей складається негативне враження від занять на біговій доріжці через її одноманітность. Однак така монотонність може допомогти виробити правильну систему тренування всього організму. Займаючись на біговій доріжці, Ви одночасно зможете досягти кількох цілей: зміцнити серцево-судинну систему, підтримувати в загальному тонусі весь організм, розвинути дихальну систему, сформувати м’язи ніг і домогтися схуднення.
Перевага такого спортивного обладнання полягає в тому, що Вам не обов’язково відвідувати спортивні клуби. Купити бігову доріжку Ви можете і для свого будинку. Як правило, вони не займають багато місця і легко складаються.

Конструктивні особливості даного спортивного обладнання:

  • зручний контроль за темпом бігу або ходьби;
  • функціональний монітор, який дозволяє побачити кількість калорій, які Ви спалили, засікти час занять і побачити відстань, пройдену Вами;
  • регулювання рівня нахилу, що дозволяє імітувати прямі або похилі ділянки дороги;
  • завдяки вбудованій пам’яті, комп’ютер дає можливість запам’ятати інтенсивність попередніх тренувань.

Кілька порад, як правильно вибрати бігову доріжку

Просто купити будь-яку бігову доріжку буде неправильним. Всі вони забезпечують однаковий вид фізичних навантажень, але сильно відрізняються покриттям бігового полотна, розмірами, вибором варіантів кутів нахилу і швидкістю бігу.

Для початківців спортсменів і людей, які просто хочуть залишатися в гарній фізичній формі немає необхідності вибирати бігову доріжку з потужним запасом швидкості бігу. Для них полотно може бути більш м’яким. Для професіоналів, краще буде купити бігову доріжку з жорстким полотном і швидкістю до 27 км / год.

Вибираючи бігову доріжку додому, слід звернути увагу на корпус, який повинен добре амортизувати коливання, які виникають при бігу. Також варто підбирати бігову доріжку, з поручнями, які по ширині підходять саме Вам, щоб було зручно при необхідності на них спиратися.

Більш економний варіант – це механічна доріжка, в якій полотно обертається за рахунок прикладених зусиль людини, коли вона біжить. Мінусом такого обладнання буде відсутність природного бігу, так як Вам постійно доведеться триматися за поручні бігової доріжки.

Електрична бігова доріжка оснащується бортовим комп’ютером, що дає можливість вибирати програми з інтенсивністю тренування і різними кутами нахилу.

Також варто звернути увагу на ширину (від 40 до 60 см.) і довжину (від 100 до 150 см.) бігового полотна. Довжина бігового полотна залежить від зросту людини. Чим вищий зріст людини, тим довше має бути бігове полотно бігової доріжки.

Щоб зробити тренування приємними і корисними починайте поступово і дотримуйтесь рекомендацій професіоналів. Тільки в такому випадку Ви підтримаєте здоров’я в хорошому стані і зміцните його ще більше.

Опублікувати коментар