Як схуднути до літа?

Як схуднути до літа?

Як схуднути до літа?

Скористайтеся нашими спортивними товарами для схуднення
Наш магазин

Скоро вже літо, а ви так і не встигли підготуватися, хоча почали ходити в зал, займатися, а ефекту ніякого? Жир все ніяк не піде?

Нічого! Зараз ви дізнаєтеся основні принципи схуднення і помилки новачків. Перше що ви повинні зрозуміти, що одних занять мало, ще потрібно правильно харчуватися і вести облік калорій. Часто трапляється так, що займається людина в залі, потім йде в магазин купив батончик і їсть – це не правильно. Один батончик Снікерс, наприклад, по калорійності перекриє ваше тренування.

І так, для початку потрібно вести облік калорій, які ви вживаєте і витрачаєте. Для цього протягом наступних п’яти днів їжте все що їли (в межах розумного звичайно) і записуйте, що і скільки з’їли. Підсумуйте кожен день все що з’їли, зазвичай це в межах 2000-3000 калорії. Після цього складіть результати кожного дня і поділіть на кількість днів – це кількість калорій в яких потребує ваш організм зараз.

Основи правильного харчування:

R

Треба їсти часто, але мало (п'ять-шість разів на добу, кожні 2-3 години).

R

Заборонені продукти: все жирне смажене, борошняне і солодке, а також картопля, манна каша і багато іншого.

R

Білок повинен переважати у вашому раціоні. (В середньому вживають 2-3 грами білка на кілограм ваги).

R

Пийте багато води (3 літри в день мінімум).

R

Дивіться на калорійність, вживайте продукти з високим показником білка.

R

Вуглеводи, крім клітковини (зелені), бажано їсти в першій половині дня.

R

Купуйте саме сир знежирений, а не сирні маси та інше, там дуже багато вуглеводів, а вам це не потрібно.

R

Їжте зелень, це негативний вуглевод: організм витрачає сили щоб її перетравити, але нічого з неї не отримує (крім вітамінів).

R

Рекомендовані продукти: каші (рис, вівсянка, гречана), сир, варені яйця (не більше двох в день), куряча грудка.

R

Потрібно розрахувати прийоми їжі так, щоб останній був за чотири години до сну.

Поради

Також потрібно порахувати скільки калорій ви витрачаєте на тренуванні. Для цього можна скористатися одним з онлайн калькуляторів. В середньому за тренування спалюють 200-400 калорій. Залежно від вправ, бо вправи на великі групи м’язів, спалюють багато калорій. Найбільш енерговитратними вважають присед і станову тягу і це не означає що тепер їх потрібно щодня робити щоб витратити більше енергії. В такому випадку м’язи не відновляться, буде тільки гірше.

Після того як ви порахували калорії витрат і споживання, зважте і йдіть займатися. Якщо через тиждень занять, результат буде менш одного кілограма, потрібно урізати калорії. Якщо втратите більше одного кілограма, – це значить що згорають разом з жиром і м’язи, в такому випадку додайте калорій.

Кілька порад щодо тренування: чергуйте силові і кардіо тренування через день; тренуйтеся інтенсивно, відпочинок між вправами не менше хвилини; на силове тренування носити з собою воду, випивати за тренування мінімум літр; не тренуйте одну м’язову групу більш ніж один раз на тиждень, м’язи повинні відновлюватися; також не можна в один день тренувати дві великі групи м’язів; середньостатистичні тренування тривати до півтори години, якщо справляєтеся швидше, то додавайте вправи або підходи.

Опублікувати коментар