Як змусити себе більше рухатися

Як змусити себе більше рухатися?

Як змусити себе більше рухатися?

Багато з нас обіцяють собі почати бігати вранці, качати прес чи «худнути до літа». Але, часто це закінчується 1-2 тренуваннями, почуттям виконаного «боргу» і продовженням «диванного» способу життя. Але, щоб зберегти здоров’я, фігуру, красу і молодість, мати багато енергії і бути сильним, необхідно займатися спортом регулярно. Як змусити себе більше рухатися? Ось 10 порад, які допоможуть вам!

Порада №1

Перший секрет полягає в тому, що не треба себе змушувати! Ми набагато охочіше робимо те, що нам подобається, а не те, що потрібно. Згадайте своє дитинство – швидше за все вас складно було зупинити, тому що ви цілий день бігали як заведені. А чому? Тому що рух приносив вам задоволення. Подумайте над тим, щоб вибрати такий вид активності, який вам буде приносити задоволення. Це можуть бути танці в будинку під веселу музику, або походи в нічні клуби?

Порада №2

Обов’язково знайдіть собі компаньйона для вашого виду активності – це допоможе вам продовжувати заняття, навіть коли вам зовсім не хочеться, лінь або просто ви вирішили поспати. Ви будете один одного підтримувати, надихати, змагатися – це відмінні елементи мотивації.

Порада №3

Купіть собі невеликий плеєр, щоб можна було поєднувати, наприклад, пробіжку з прослуховуванням класної, а головне – улюбленої, музики. Ритмічні пісні допоможуть вам досягати великих результатів, а найголовніше – зроблять кожне тренування більш приємним і веселим.

Порада №4

На початку вам може бути складно перебудуватися на активний спосіб життя, але це лише тимчасово. Нагороджуйте себе за кожен випадок, коли ви змогли піднятися з дивана і пробігти кілька разів навколо будинку. Нагорода зробить так, що ви будете почувати себе більш мотивованими, і не тому, що вас чекає якась маленька приємність, а тому, що підсвідомість запам’ятає позитивну емоційну реакцію, і буде пов’язувати її з заняттями спортом.

Порада №5

Якщо ви все ж вирішили серйозно зайнятися спортом, то варто вже з самого початку встановлювати собі конкретні цілі. Наприклад, скажіть собі, що схуднете на 10 кг за пів року. Розробіть самостійно або з тренером стратегію, і почніть її втілювати в реальність.

Порада №6

Найпростіший спосіб – скачайте собі додаток «Крокомір», і щодня встановлюйте собі нові, більш складні завдання. Під час ходьби зі швидкістю 5 км \ год ви зможете спалювати до 50 ккал. Встановлюйте свої власні рекорди, адже найкраще суперництво – це з cамим собою, тільки вчорашнім.

Порада №7

Не зупиняйте активність у відпустці, на вихідних або якщо ви захворіли. Просто переходыть на більш спокійні види. Наприклад, йога, пілатес. Кожна зупинка зробить ваше повернення в спорт більш складним, а іноді і болючим. Крім цього, можуть серйозно порушитися обмінні процеси.

Порада №8

Не шкодуйте грошей на те, щоб купити собі все найкрасивіше і найкраще для занять. Красивий і модний спортивний костюм, якісні кросівки і зручна бігова доріжка – просто уявіть собі все це. Такі речі не дадуть вам спокійно прохолоджуватися на дивані, вони будуть вабити до себе.

Порада №9

Дуже часто ми відкладаємо такі важливі речі, як спорт, тільки тому, що нам здається це дуже складним. Але, насправді можна почати з простого підйому по сходах пішки. На наступний день додайте до цього півгодинну прогулянку по парку і так далі.

Порада №10

Пам’ятайте про те, що навіть в ті дні, коли ви практично не проявляли активність і не займалися, ні в якому разі не потрібно пригнічувати себе почуттям провини. Так спорт буде для вас пов’язаний з негативними асоціаціями, і далі буде складніше мотивувати себе займатися!

Опублікувати коментар