Як схуднути за допомогою гумових петель

Як схуднути за допомогою гумових петель?

Як схуднути за допомогою гумових петель?

 

Гумові петлі – універсальний інвентар, який замінює штангу, гантелі, обважнювачі і їх легко взяти з собою куди завгодно.

Гумові петлі

Наш магазин

З кожним роком для занять спортом придумують все більше різних пристосувань: тренажери, фітнес-стрічки, обважнювачі, еспандери, «залізо» та інші. Сьогодні для тренувань все частіше використовуються гумові петлі.

Заняття зі спортивним інвентарем, заснованим на ефекті «розтягування і стискання», давно не в новинку. Ще в сталінські часи для тренування спортсменів застосовувалися еспандери і джгути, проте з плином часу вчені розробили більш універсальний аксесуар, що складається з 100% латексу – гумові петлі.

Популярний аксесуар затребуваний практично у всіх видах спортивних навантажень: бодібілдінгу, фітнесі, гімнастики, легкої атлетики – всього не перелічити. Заняття з гумовими петлями – чудове рішення для людей, які постійно підтримують себе в хорошій фізичній формі. Цей інвентар зручно використовувати в рамках занять в тренажерному залі, вдома і під час тренування на вулиці.

За допомогою атлетичних гумових петель виконуються сотні вправ. Вони є відмінним допоміжним елементом, виконані у формі замкнутого кільця, петлі легко кріпляться до штангах, поперечин, а також зручно фіксуються в руках і на ногах. Латексний інвентар незамінний для людей, які постійно займаються фітнесом або іншою спортивною підготовкою. Петлі компактні, їх легко можна взяти у відрядження або далеку подорож.

Переваги використання латексних стрічок:

  • Зручність. Петлі можна брати з собою, при цьому вони не займають багато місця і мають малу вагу. Займатися з ними можна всюди: вдома, в спортзалі, на вулиці.
  • Різні навантаження. Вибравши комплект гуми, можна чергувати навантаження або збільшувати їх поступово не приносячи шкоди організму.
  • Безпека. Незважаючи на те, що петлі мають високий опір, тренування з ними вважається найбільш безпечним. Працюючи з амортизаторами, спортсмен повністю контролює натяг і може плавно знизити або збільшити навантаження.
  • Поступове збільшення навантажень. Займаючись на силових тренажерах, основне навантаження на м’язи доводиться на момент ривка, а в кінці знижується. Еспандери ж, навпаки, дозволяють рівномірно збільшувати опір.
  • Різноманітність. Гуму використовують в якості силового тренажера, пристосування для розтяжки і розминки, предмета для освоєння нових вправ.

До того ж, робота в просторі з латексними петлями дозволяє поліпшити координацію рухів.

Недоліків у гумових стрічок практично немає.

Мінусом використання можна порахувати тільки не особливо приємні відчуття на шкірі під час розтягування.

Опублікувати коментар

Pin It on Pinterest

Share This