Як спорт зробити звичкою

Як спорт зробити звичкою?

Як спорт зробити звичкою?

Вести активний спосіб життя і займатися спортом – ось що радять абсолютно всі дієтологи. Найпоширенішим «спортом» для жінок є фітнес-зал, і це вже не погано. Якщо ж ви займаєтеся яким-небудь видом спорту окремо, це навіть краще. У наш час популярність придбала йога. Навіть не дивлячись на абсолютно неактивний на вигляд процес заняття йогою, калорій в результаті згорає майже стільки ж, скільки на біговій доріжці або на велотренажері.

Вставайте раніше

З вечора заведіть свій будильник і підготуйте все, що потрібно для вашого ранкового тренування. (Увімкніть лампу, як тільки спрацює будильник, так ви прокинетеся швидше). Дослідження, проведені в Університеті Північного Техасу, показали, що щоденні заняття в один і той же час допомагають досягти кращих результатів, а також інші дослідження показали, що люди, що тренуються вранці, рідше пропускають свої тренування, на відміну від тих, хто тренується днем.

Виконуйте тренування протягом 6 місяців

Є припущення, що звичка формується за 21 день, але доказів цього є дуже мало. Для вправ, це скоріше шість тижнів, говорить персональний інструктор Ребекка Уолл. “Це коли ви починаєте бачити естетичні зміни вашого тіла”, – пояснює вона. “Як тільки ви побачите ці зміни, вам вже не захочеться повертатися до старого себе!” Також через цей час ви почнете помічати різницю в тому, як ви себе почуваєте, якщо пропустите одне-два тренування, і ви почнете цінувати той стан, в якому перебуваєте після хорошого тренування.

Знайдіть свою нішу

І так, ви сходили на спінінг, але він вам страшенно не сподобався або ви отримали травму в перший день на CrossFit. Це зовсім не означає, що вам не підходять всі види фітнесу, так поверніться ж і спробуйте інший. “Знайдіть щось, що допоможе вам відключиться від навколишнього оточення і розбавить вашу щоденну рутину”, – говорить Уолл, наприклад, зосередьтеся на дорозі перед собою під час бігу, або повторюйте за інструктором Zumba. “Ви зрозумієте що знайшли те, що потрібно, коли перестанете стежити за часом”. Holland завжди говорить своїм клієнтам, що йде не на тренування, а на пробіжку або в спортзал, і не думає про це як про тренування, щоб воно не набуло негативного відтінка “.

Не перестарайтеся

Один із способів покласти край вашій новій звичці тренуватися ще до того, як ви її придбали – це почати займатися дуже старанно. Початківці (або люди, які повернулися до тренувань після тривалої перерви) повинні бути обережні і не виконувати вправи занадто багато і занадто швидко, так як це може привести до болів і в’ялості чи що ще гірше, з реальними травми, через які потім ще не скоро вийде почати тренування. Нормально відчувати несильні болі і скутість в м’язах протягом дня або двох після тренування на м’язи, які ви давно не тренували, але якщо ви починаєте відчувати хворобливий стан або надмірну втому, то це означає, що ви занадто старанно потренувалися.

Будьте технологічні (і соціальні)

Для деяких людей, хорошого самопочуття від фізичних вправ досить для того, щоб продовжувати далі заняття спортом. Іншим же потрібно щось більш відчутне. Виходячи зі статистичних даних видно, що використання додатків, комп’ютерних програм, або шагомеров і фітнес-щоденників допомагає людям продовжувати тренуватися. Неважливо чи вважаєте ви кількість виконаних вами кроків або кількість калорій, які ви спалили, технології допоможуть вам кинути собі виклик і налаштувати себе на досягнення нових особистих рекордів. Крім того, багато хто з цих програм можуть бути об’єднані з соціальними мережами, наприклад, на Facebook користувачі відразу ж дізнаються, що ви тільки що побігли три милі або зайшли в тренажерний зал. Як тільки друзі почнуть запитувати про ваші нові фітнес звички, вам буде вже складніше повідомляти їм, що це виявилося нездійсненним.

Плануйте відпустку (спрямовану на фітнес)

“Поєднання відпустки з тренуваннями просто чудово, це допомагає людям встановлювати цілі, яких вони хочуть досягти насправді”, – говорить Холланд. “Наприклад, якщо ви збиралися в Італію, приїхавши туди, ви можете взяти велосипедний тур по країні, і отримати не тільки чудову форму, а й найкращі враження.” Прийміть участь в Паризькому марафоні або просто замовте поїздку, яка включає багато фізичної активності, наприклад, пішу або на лижах.

Створіть власні сигнали

Найголовнішим в створенні звички, будь то фізичні вправи або що-небудь ще, є вміння зробити це тим, над чим ви навіть не будете замислюватися, говорить Холланд. Це приходить з часом, але ви можете прискорити процес за допомогою створення щоденних сигналів, спрямованих на виконання тренування: випивайте чашечку кави на шляху в тренажерний зал в першій половині дня, розкладайте килимок для йоги перед телевізором, вранці, коли ви прокидаєтеся, або слухайте улюблену пісню перед пробіжкою, щоб налаштуватися на неї. Не встигнете озирнутися, як все це буде давати сигнали мозку, що настав час потренуватися, а не знайти виправдання.

Відмовтеся від слів "я не зможу"

Необхідно відмовитися від слів «я не зможу». Мотивація для схуднення на те і називається так, що відкидає всі ваші слабкості і готує ваш організм до втрати зайвих кілограмів за допомогою тільки ваших зусиль. Мотивація для схуднення, як ми бачимо, буває різною, але бажання і результат залежить завжди тільки від вас. Ви повинні чітко усвідомлювати, чи дійсно ви хочете мати гарну фігуру. Тільки маючи стимул і волю до досягнення бажаного результату може втілити мотивацію для схуднення в життя.

Опублікувати коментар