Як схуднути після новорічних свят?

Як схуднути після новорічних свят?

Як схуднути після новорічних свят?

Новорічні свята залишили після себе кілька зайвих кілограмів, тьмяну і зневоднений шкіру, а також абсолютно збитий режим дня. Як повернутися в фізичну форму і почати ефективно працювати після свят – читайте в матеріалі.

Чи не дублюйте власний стрес

Дієтологи стверджують, що після новорічних свят не потрібно відразу влаштовувати розвантажувальний день. Найбільш правильним рішенням буде просто повернутися до свого звичного раціону, а також відновити режим сну і харчування.

Ідеальний варіант після свят – 4-разове харчування: сніданок, обід, вечеря і один з будь-яких перекусів. Вечеряти слід не пізніше ніж за 2 години до сну.

Розвантажувальний день, звичайно, можна влаштувати. Але тільки через 4-5 днів і краще на вихідних. Тільки не вибирайте такий розвантажувальний день, де доведеться голодувати! Кращі варіанти – це нежирний сир, гречка і біле м’ясо.

Лягайте спати вчасно

Під час свят ви часто могли лягати спати під ранок і ще після випитого алкоголю. Протягом дня ви неминуче відчували себе втомленим. До того ж, неякісний сон також позначається на фігурі не кращим чином.

Коли ми спимо, організм виробляє гормон картізол, який протистоїть інсуліну і нормалізує обмін речовин. Саме тому, повернувшись в робочий графік, важливо в першу чергу нормалізувати режим сну. Лягайте щодня не пізніше 22:30 і спіть по 7-8 годин.

Відновіть водний баланс

У день необхідно випивати 1,5-2 літра рідини – це вже далеко ні для кого не новина. 50% з неї повинна складати чиста негазована вода, а решта 50% – неконцентровані чаї та відвари, наприклад, з шипшини, або ромашки. З їх допомогою можна влаштувати легку детоксикацію організму.

Більше рухайтеся

Набір ваги в період новорічних свят на практиці становить близько 3-4 кілограма. Якщо весь перший тиждень січня вашим улюбленим видом спорту була прогулянка до холодильника і назад, починайте фізичне навантаження поступово. Після роботи трохи прогуляйтеся, сходіть з друзями на каток.

І якщо ви в черговий раз бажаєте схуднути, то придбати абонемент в зал – теж буде не зайвим. Але результати будуть тільки тоді, коли ви почнете ходити на регулярні тренування.

Опублікувати коментар