Як не втратити інтерес до тренувань

Як не втратити інтерес до тренувань

Як не втратити інтерес до тренувань

23 квітня, 2018 року

Скористайтеся нашими порадами, як не втратити інтерес до тренувань

Заняття спортом, фітнесом і, взагалі, будь-якими фізичними навантаженнями, вимагають великої сили волі. Але багатьом з нас не вистачає витримки. Терпіння буквально «лопається» коли ми, не побачивши відразу очікуваного результату, кидаємо затію займатися спортом. Але існує кілька секретів, які можуть допомогти вам зберегти спортивний настрій.

Визначити завдання

Потрібно правильно визначити завдання, поставити мету, зрозуміти мотиви, які направляють Вас в спортзал. Добре б записати відповіді на питання «Навіщо мені потрібні заняття спортом» на листку паперу. І кожен раз, коли ви надумаєте пропустити тренування, перечитайте свої записи.

Метод «Батіг і пряник»

Використовуємо метод «Батіг і пряник». Поділіть свою мету на пару маленьких цілей, наприклад, на два дні, тиждень, на місяць, але тільки щоб за будь-якої зайнятості ви знаходили час потренуватися. Далі, у міру виконання своїх завдань, планку необхідно підвищувати. В кінці заданого періоду, наприклад, в кінці тижня або місяця, нагородите себе. Це може бути додатковий час для сну або похід в салон краси, на масаж і т.д.

Планування

Вам необхідно з усією серйозністю підійти до вибору місця і часу тренувань. Сплануйте заняття на наступний тиждень, місяць. Уявіть що тренування це та ж сама бізнес-зустріч, пропустити яку неможливо. Тоді тільки заняття принесуть ефект.

Відстежуйте свої успіхи

Адже, як правило, причиною, по якій більшість людей кидає тренування, є відсутність видимого результату. Але він не з’явиться відразу! Тому ведіть записи своїх тренувань, фіксуйте тижневі результати, порядок проведення тренувань, свої почуття і емоції.

Активність щодня

Проявляйте свою активність щодня. Зрозуміло, що часу часто не вистачає, але, ви повинні активно виконувати будь-яку роботу в домі як мінімум з півгодини. Це якось перекриє відсутність повноцінного тренування.

Форс-мажорні обставини

Звичайно, буває, з’являються якісь проблеми, форс-мажор. Але якщо сьогодні ви не можете піти на тренування, ви завжди можете перенести його на будь-який інший день.

Мислити як спортсмен

Для того щоб тренування принесли успіх, вам необхідно мислити як спортсмен. Всі знають, що спортсменам просто необхідні фізичні навантаження. Тренування для них щось на зразок потреби в їжі або сні. Так і ви, повинні зробити свої тренування частиною свого життя, так само як робота або навчання. А звички і іншу діяльність, які заважають вам займатися спортом просто виключити.

Партнер

Хорошим помічником у регулярності тренувань стане партнер. Тренуюся на пару, разом з другом або подругою, вам важче буде відмовитися від чергового тренування.

Настрій і думки

Для підтримки спортивного інтересу будуть позитивний настрій і думки. Не можна допускати думок про те, що ідеальна фігура і здоров’я поза досяжністю для Вас. Повірте, ті, хто проявляє завзятість і витримку обов’язково доб’ються високих результатів.

Задоволення від спорту

І, врешті-решт, навчіться отримувати задоволення від спорту. Пробуйте різні варіанти тренувань, різні види спорту, нові техніки, вносьте в заняття щось цікаве і нове. Тоді тренування будуть приносити ще й позитивні емоції і таким чином, сталість, інтерес і бажання займатися спортом не змусять себе довго чекати.

Опублікувати коментар