Заняття спортом в домашніх умовах

Заняття спортом в домашніх умовах

Заняття спортом в домашніх умовах

Всі, без винятку, мріють про струнку фігуру. Але, на превеликий жаль, з багатьох причин, не всі можуть собі дозволити відвідування спортивних залів, басейнів або фітнес центрів. Є кілька нескладних спортивних вправ, які можна виконати в домашніх умовах.

Тренування преса

Основні вправи, на які роблять упор всі новачки в тренуваннях, це тренування преса. Ці вправи підтягують м’язи живота, роблячи його плоским. Для цієї вправи потрібно вибрати рівну і тверду поверхню. Лягаємо, при цьому згинаючи ноги в колінах, а руки на ширині плечей витягнути перед собою. Плавно піднімаємо спину в вертикальне положення, при цьому руки тягнемо вперед. Спокійно переходимо в початкове положення. Для тих, хто тільки починає тренування, кожну вправу повторювати необхідно не більше десяти разів. Пізніше, кількість їх можна буде збільшити або змінити положення ніг. Наприклад, якщо ноги підняти над підлогою приблизно на тридцять градусів навантаження на прес живота збільшиться. При тренуванні преса можете використовувати гирі на 24 кг або 12 кг.

Тренування м’язів рук

Вдома найлегше виконати вправи на тренування м’язів рук. І ця легкість полягає в тому, що для навантаження не обов’язково використовувати спеціальні гантелі або гирі, можна використовувати і підручні матеріали. Наприклад, можна для своєї сили підібрати пластикову пляшку і наповнити її водою. У міру збільшення навантаження збільшуємо розмір і об’єм води.

Тренування м’язів стегон

Ця вправа є наступна після тренування м’язів преса. У положенні лежачи на підлозі, піднімемо ноги на 45 градусів від підлоги, починаємо розводити ноги в сторону і зводити разом або схрестити їх, при цьому ноги опускати на підлогу не можна. Як і в першій вправі, потрібно зробити десять таких маніпуляцій.

Тренування м’язів сідниць

Наступним етапом, є тренування, спрямовані на підтягування м’язів сідниць. Для цього переходимо в положення стоячи. Ноги ставимо на трохи більше ширини плечей, руки витягуємо вперед. Починаємо присідати, гарненько напружуючи м’язи сідниць. Поступово можна збільшити навантаження, витягаючи по черзі ноги вперед, руки при цьому повинні бути на поясі. Так само можна ускладнювати вправу, якщо витягнуту ногу зігнути в коліні на дев’яносто градусів. У будь-якому вибраному варіанті спину потрібно тримати рівно. Такі вправи зміцнюють додатково і м’язи спини.

Тренування м’язів спини

Вправи для спини необхідні, не тільки, щоб випрямити поставу, а й для поліпшення свого фізичного самопочуття. Часто від сучасного, одноманітного способу життя починаються болі в спині, які переходять в болі ніг, болі ступень і до багатьох інших неприємних захворювань, що доставляють масу проблем і незручностей. Для зміцнення м’язів спини, ляжте на підлогу. Руки витягаємо вперед. Тіло повинне бути розслабленим. Робимо глибокий вдих, потім піднімаємо плечі і верхню частину тулуба, коли тіло підняте потрібно завмерти і подумки прорахувати до п’яти, і повертаємося в початкове положення. Як і всі вправи, робимо його десять разів. Потім стаємо на коліна, а руками впираємося в підлогу. Витягуємо спочатку праву руку вперед, а ліву ногу назад. Застигаємо в такій позі і в думках рахуємо до десяти, повертаємося в початкове положення. Після чого повторюємо дану вправу, змінюючи руки.

Опублікувати коментар