Підготовка тіла і душі до занать йоги

Підготовка тіла і душі до занять йоги

Підготовка тіла і душі до занять йоги

Заняття йогою – це серйозний крок у житті. Для себе треба чітко визначити – чи готова людина до таких змін у фізичному і духовному плані. Перш ніж, впускати в своє життя йогу, слід підготуватися.
Спершу, треба поекспериментувати, тобто постаратися думати позитивно, здійснювати кожен день по одній корисній справі, потренувати дихання. Потім, поспостерігати, як реагує організм. Найголовніше – треба проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем. Йога повинна приносити тільки користь.

Йога

Бажано за годину і під час занять не пити воду. Зазвичай воду п’ють з ранку (дві склянки чистої, негазованої) натщесерце. В період занять пити воду не можна. Чому? Асани спрямовані на розпалювання нашого внутрішнього вогню, що в подальшому сприятиме внутрішнім змінам. Вода, яка потрапить в організм, загасить цей вогонь і енергія буде перенаправлена на засвоєння водного потоку. Тим більше, що якщо перемикати думки про спрагу на щось інше, то бажання попити пропаде само собою.

Слід чітко розуміти, що йога – це не класичний спорт, в якому присутнє змагання. Практична йога направлена на споглядання нашого внутрішнього життя. Це спостереження за відчуттями і диханням, які з’являються під час виконання поз, за рухом розуму в цей час.

Йога

Вправи придумані таким чином, щоб заспокоїти розум і привести в тонус організм. Тут не треба гнатися за тим, щоб краще виконати асану, ніж сусід. Треба правильно дихати, щоб зануритися глибоко в себе, туди, де виникає почуття гармонії, затишку, комфорту, щастя, умиротворення, туди, де народжується чиста, повноцінна енергія, яка дає нам життя і життя мільярдам наших клітинок.

Новачкові на заняттях краще більше спостерігати і сідати ближче до досвідчених учнів. Уміння правильно дихати і виконувати пози відразу не прийдуть, для цього потрібен час.

Перед заняттями потрібно коротко обстригти нігті на руках, зробити педикюр, взяти з собою маленький рушник, волосся слід прибрати, не користуватися в цей час зволожуючими кремами.

Йога

Йога – це регулярна дисципліна нашого тіла і свідомості. Надалі, наші дії стають більш впевненими, вони приносять позитивний результат. Непотрібні події і перешкоди ніби обходять стороною і зникають з нашого життя. З’являється відчуття внутрішньої наповненості, цілісності, пульсуючої енергії, бажання творити і працювати, організм і наша аура очищаються від негативу, поступаючись місцем життєдайного енергетичного потоку.

Згодом можна практикувати йогу і в повсякденному житті. Наприклад, в стресовій ситуації за допомогою вправ для дихання можна відновити кров’яний тиск, привести в порядок думки, розслабитися і розумні рішення прийдуть самі собою. Любов до свого тіла і душі – ось головний принцип практичної йоги.

Опублікувати коментар