Біг на вулиці взимку

Біг на вулиці взимку

Біг на вулиці взимку

Якщо ти не любиш бігові доріжки, дізнайся, як правильно тренуватися на вулиці до весни.

На вулиці холодно, проте це не означає, що потрібно віддавати перевагу тільки біговій доріжці. заняття на свіжому повітрі мають велику кількість плюсів, а крім того, покращують наш настрій. Але перш ніж відправляти на пробіжку, потрібно знати:

Правильний матеріал – нейлон, а не бавовна

Переконайся, що базовий шар одягу зроблений з тканини, яка відводить піт від шкіри, виводячи його на свою поверхню, де він легко випаровується. Шукай спортивний одяг з позначкою dri-fit, а ось бавовняних речей уникай, оскільки цей матеріал затримує вологу і відводить тепло від тіла.
Потім одягни ще 1 шар одягу з позначкою dri-fit і “дихаючу” нейлонову вітровку на блискавці. Спортивні штани повинні бути з утеплювачем, проте не забувай під них надягати колготки.
Крім цього не варто виходити на пробіжку без шапки і рукавичок. Але врахуй, якщо температура повітря опустилася нижче 15-ти градусів, то є сенс додатково утеплитися.

Як одягатися

Одягатися багатошарово взимку дуже важливо, проте не перестарайтеся. Як же потрібно одягатися? Якщо ти вийшла на вулицю і тобі трохи прохолодно – це те, що потрібно. Як тільки ти побіжиш, набираючи темп, температура твого тіла збільшитися і ти відчуєш себе тепліше.

Розминка перед бігом

Розімніться перед початком пробіжки. Пам’ятаємо, холодні м’язи менш гнучкі. А тренування починай з швидкої ходьби або бігу підтюпцем. Врахуй, бігати добре по снігу, а не тоді, коли на вулиці ожеледь. Щоб уникнути травм і падінь, скороти довжину кроку.

Пий

Щоб уникнути зневоднення, не забувай пити достатню кількість води.

Опублікувати коментар