Секрети фітнесу

Секрети фітнесу

Секрети фітнесу

 

Ви розпланували заняття в спортзалі … але знову щось заважає. Ось доведена формула для позбавлення від прокрастинації.

Наш магазин

Наш блог

Коли справа доходить до фізичних вправ, люди діляться на 3 типи: ті, хто знає, що потрібно займатися, але не дуже хочуть, ті, хто займаються регулярно, і люди посередині, які складають більшість з нас.

Найбільша проблема тут криється в мотивації. Простіше кажучи, заняття фітнесом в своєму житті на регулярній основі можливе, тільки коли ви станете займатися за бажанням, а не за потребою.

Стоматологи переконали нас в тому, що чистити зуби потрібно кожен день. Якби тільки індустрія фізичної культури допомогла переконати людей в тому ж самому! Ми б знищили тоді більшу частину проблем, з якими в даний час стикається охорона здоров’я по всьому світу. Простіше кажучи – якщо ви дня не тринуєтесь, перше, що ви повинні хотіти зробити на наступний день, – це зарядку.

Але це не реально. Ми не прив’язані до інтенсивних інтервальних тренувань. На жаль, наш мозок запрограмований так, щоб сидіти в ледачих кріслах і поїдати якусь вкусняшку. Є й люди, які люблять робити фізичні вправи, і збираються тренуватися кожен день.

Але ми знаємо, що залишатися активним життєво важливо – як для фізичного, так і для психічного здоров’я. Дослідження виявили три ключові чинники для впровадження фітнесу в своє повсякденне життя:

1. Контролюйте своє тренування. Почніть активно управляти тривалістю і інтенсивністю ваших тренувань. Частота має першорядне значення. Коли ви займаєтеся фізичними вправами, з самого початку виникає спокуса відправитися в пекло. Просто не перенапружуйтеся. Найголовніше – сформувати звичку.

2. Вибирайте посильні вправи, під час яких ви відчуваєте себе добре. Компетентність означає високу ступінь вашої впевненості в своїх силах, і це ключовий фактор у досягненні цілей. Щоб ваша самовпевненість залишалася на висоті, відсвяткуйте перші перемоги. Зосередьтеся на досягненнях, що відбулися відразу після того, як ви стали активні: піднявся рівень енергії, пішов стрес, підвищилася якість сну, і т.д.

3. Тренуйтеся з людьми. Заняття фізичною культурою з іншими людьми зробить цей процес легше – будь то з персональним тренером або групою. По-перше, домовленість про спільну діяльність з будь-ким стимулює почуття зобов’язання, тобто ви стаєте більш мотивовані, ніж коли тренуєтеся індивідуально. Діючи одночасно в групах, нам набагато легше сформувати звичку.

Опублікувати коментар