Види фізичної активності у жінок

Види фізичної активності у жінок

Види фізичної активності у жінок

Нічого немає небезпечніше сидячо-лежачого способу життя для жінки. Часто через велику завантаженість або ліні, жінка відмовляється від спорту і активності у вільний час і вихідний. Простіше повалятися на ліжку, погортати журнал, або з’їсти чогось солоденького. При цьому наш організм не відпочиває, а тільки перебуває в режимі паузи, не отримуючи користі. Але є способи і види фізичної активності, які не тільки зміцнять здоров’я, а й подарують психологічну радість жінки.

Схід – Захід

Наприклад, східні єдиноборства. Якщо не вдаватися в їх бойову частину, то можна цілком зануритися в світ філософської системи, куди включена програма на гнучкість і рухливість суглобів, зміцнення м’язів і зв’язок, контроль над рухами. Східні єдиноборства вчать управління своєю енергією, почуттями, бажаннями, зміцнюють нерви.

Східне єдиноборство, як, наприклад, йога, створено для отримання задоволення від самого процесу, а не тільки як робота на результат.

Гімнастика на воді

Гімнастика на воді не просто заспокоює, а дарує гармонію душі і тіла. Це один з видів фізичної активності, який підходить будь-кому. При сидячій роботі, часто виникають проблеми з поставою і хребтом, а вода прекрасний лікар болів в спині і суглобах. Відвідування басейну індивідуально або в групі допоможе розкріпачитися, почати спілкуватися з незнайомими людьми, зав’язувати стосунки, дружити. Непоганий варіант поєднати приємне проведення часу з користю для тіла. Це краще, ніж зустрічатися з подругами в кафе і заїдати розмови солодкими булочками або алкоголем.

Ролики

Ролики хоч і досить травматичні, але гідні, щоб на них звернули увагу люди різного віку. Це дуже приємний вид фізичної активності, який допоможе швидко привести в форму будь-яку фігуру, зміцнити м’язи, і подарувати море позитивних емоцій.

В Європі та Америці нерідко з великим задоволенням на роликах катаються люди старшого покоління, нарівні з дітьми і молодими людьми. У нас цього менше, проте, тенденція зростає з кожним роком, з появою спеціально відведених доріг і територій для їзди на роликах.

Велосипедна їзда

Велосипед, окрема історія. Цей вид транспорту всім знайомий, і досить зручний. Їздять на велосипедах часто з дитячого віку, тому звикати і вчитися, як на роликах немає потреби. Велосипедні прогулянки дуже приємні і корисні. Можна кататися безперешкодно в парку або по дорогах вулиць міста – в будь-якій місцевості, без страху застрягти в пробці. Велосипед, як і ролики, приводить організм в тонус, швидко спалює жири. Головне брати з собою воду, щоб легше було рухатися, не знемагаючи від спраги, а зайві калорії виходили через піт.

Ковзани та лижі

Для зими прекрасно підійдуть ковзани та лижі. Не варто вважати, особливо лижі, за пережиток радянського минулого. Лижі, прекрасно вписуються в будь-які часи. Вони відповідають за самопочуття, загартування людини, і витривалість організму.

Сьогодні є величезна кількість видів фізичної активності, яка несе не тільки фізичний тонус, але і емоційний заряд позитивної енергії. Не варто проводити вільний час в пригніченні і лінощах, варто спробувати змінити себе, зробити життя якіснішим і довшим.

Опублікувати коментар