Підтягуємо м’язи живота

Підтягуємо м’язи живота

Підтягуємо м’язи живота

Часто навіть у молодих жінок скупчуються жирові відкладення на животі. При цьому в цілому жінка може бути вельми стрункою. Дуже часто виступаючий живіт не є показником надмірної ваги. Багато хто забуває, що плоский живіт стає таким не тільки через відсутність зайвого жирового прошарку, а й з-за гарного стану черевних м’язів.

Наш магазин спортивних товарів

Чому жирові відкладення накопичуються на животі?

Самим здоровим і нормальним вважають живіт, коли черевна стінка трохи виступає, але безпосередньо живіт залишається плоским. Якщо ж м’язи в’ялі, нетреновані, то рано чи пізно живіт обвисає, починає сильно випинатися. Слабкі м’язи черевного відділу чреваті тим, що можуть спровокувати такі неприємні наслідки, як опущення органів, погіршення роботи шлунка і кишечника. Адже правильне розташування внутрішніх органів базується саме на даних м’язах. Крім того, їх стан значно впливає на перебіг вагітності і пологів. Саме тому черевні м’язи повинні бути добре укріпленими.

Коли ви почнете виконувати відповідні вправи, то пам’ятайте, що не можна занадто сильно напружуватися в процесі. Це може спровокувати розвиток грижі або різке розтягнення м’язів. Також майже не приносять результату легкі вправи, нехай і пророблені багаторазово. Легкі заняття повинні бути доповнені більш складними.

Якщо ви хочете поліпшити поставу, то заняття для зміцнення м’язів живота можна поєднати з вправами для спини. Перед тим, як починати заняття, перегляньте раціон харчування. Не вживайте солодкого, мучного, виключіть випічку, смажене, копчене. Їжте невеликими частинами 5-6 разів на день. Обов’язково випивайте півтора літра води в день, причому це має бути саме чиста вода, а не солодкі соки і компоти.

Поєднання масажу і вправ

Масаж можна спокійно проводити в домашніх умовах. Він корисний тим, що покращує кровообіг, перешкоджає появі нових жирових клітин, підтягує обвислу шкіру. Робити масаж потрібно в той час, коли ви приймаєте душ. Потрібно скористатися мочалкою чи щіткою з жорсткою щетиною. Починайте робити кругові рухи, виписуючи на проблемних місцях «вісімки». Закінчити можна легкими пощипуваннями. Якщо вас турбує ще й целюліт, то після душу змастіть шкіру спеціальним маслом або кремом.

Після цього приступайте до вправ для черевних м’язів.

• Ляжте на підлогу, витягніть руки. Поступово підійміть обидві ноги. Застигніть на п’ять-десять секунд. Повільно опустіть ноги. Повторіть кілька разів (мінімум десять).

• У позі лежачи, зігніть ноги. Підніміть тіло так, щоб можна було торкнутися колін руками. Після цього поверніться в початкову позицію. Проробіть таку вправу десять разів.

• Ляжте на підлогу. Підніміть ноги, зігнувши їх, а потім візьміть пляшку, наповнену водою, і стисніть її між ступнями. Випряміть ноги. Головна ваше завдання – не впустити пляшку.

Виконувати ці дії потрібно щодня.

Вправи для молодих мам

Цей комплекс досить ефективний, але виконувати його можна мінімум через місяць після пологів. Дуже актуально для молодих жінок, адже шкіра живота розтягувалася по мірі росту дитини.

Починаємо працювати. Стоячи на колінах, простягніть руки вперед. Зробіть вдих. Одночасно з цим трохи нахиліться назад, так, щоб обхопити п’яти руками. Застигніть не менше, ніж на 5 секунд, а потім поверніться в початкове положення. Дотримуйтесь повільності рухів. Виконати такі рухи потрібно десять разів.

Ляжте на живіт, зведіть ноги. Витягніть руки перед собою. Роблячи вдих, піднімайте верхню частину тіла (працюють плечі, груди) і ноги, на видиху – опускайте.

Після ляжте на спину. Зведіть ноги, витягніть руки з боків. Зробіть видих, підніміть корпус тіла і ноги. При цьому розведіть по сторонам руки. Тягніться на максимальну висоту, і, коли відчуєте, що досягли межі, затримайтеся. Потім поверніться до попередньої пози. Повторіть десять разів.

Ці нехитрі, на перший погляд, заняття допоможуть вам повернути форму. Також можна виконувати вправи, лежачи на спині, рухаючи в повітрі ногами на кшталт «велосипеда». Також ефективні підняття ніг під прямим кутом (лежачи на спині).

Опублікувати коментар