Тригерні точки

Тригерні точки

Sportdominator

Тригерні точки

Сьогодні буду говорити про серйозну проблему сучасної людини – це регулярно або епізодично відчутна, часто незрозуміла біль в м’язах.
Тригерна точка – це гіперзбудливість ділянки з локальною м’язовою напругою. Виявляються тригерні точки як невеликі, хворобливі при натисканні ущільнення. Вони можуть формуватися у всіх м’яких тканинах організму.
Найчастіше тригерні точки формуються в м’язах плечового пояса і шиї, в м’язах тазу і нижніх кінцівок. Крім того, такі точки є джерелом виникнення відображених больових відчуттів. Небезпека цих утворень полягає в тому, що з часом може порушитися функція м’яза.
Хронічне перенапруження різних м’язових груп підвищує ризик формування тригерної точки.
З подібною проблемою може зіткнутися кожен. Найбільш схильні до виникнення тригерних точок: люди, які за характером своєї роботи змушені зберігати статичну, найчастіше незручну позу, тривалий час (водіїв транспортних засобів, офісні працівники, перукарі, хірурги і так далі); особи з порушенням рухових функцій; з будь-якими порушеннями ходи і постави; люди, які страждають неврологічними захворюваннями; після травм.

Фахівці застосовують такі терапевтичні методики:

• акупунктура;
• введення медикаментозних коктейлів;
• введення гомеопатичних препаратів;
• масаж;
• ботулінотерапія

Всі ці методи можна застосовувати лише з призначення лікаря. Але чим ми, прості люди, можемо собі допомогти після важкого робочого дня. Для мене стало порятунком використання масажних м’ячиків, роликів і палиць. Причому я їх використовую як в спортзалі, так і вдома. Так у мене є і масажний м’яч, і масажний ролик і масажна палиця, адже вони по-різному працюють на певних м’язах.

У нашому магазині є великий асортимент масажних м’ячиків, роликів і палиць. Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір, з представленого асортименту, виходячи із Ваших потреб і побажань. Тим більше на нашому YouTube каналі главний реабілітолог «Центру ортопедичної реабілітації« Майстерня Руху »- Заморській Тарас Володимирович коротко розповість про миофасциальний реліз і його дію.

Опублікувати коментар

Pin It on Pinterest

Share This