Види фізичної активності доступні для кожного

Види фізичної активності доступні для кожного

Ранкова гімнастика рекомендована всім віковим групам від народження (всі вправи виконуються мамою) і закінчуючи глибокою старістю. Вона не вимагає фізичної підготовки, спеціальних снарядів і приміщення.

Найкраще ранкову гігієнічну гімнастику виконувати після пробудження і до сніданку. Для молодого віку цей комплекс вправ виконується після підйому з ліжка, для літніх і ослаблених хворобою лежачи в ліжку. Значення для організму складно переоцінити. Фізичні вправи допомагають людині прокинутися. Стимулюють активну роботу всіх систем організму, готують до робочого дня. Дарують бадьорість і гарний настрій. Спробуйте виконувати її щодня протягом 2 тижнів і ви здивуєтеся на скільки може бути бадьорим ваш стан і хорошим настрій.

Ходьба

Найпростіший спосіб дати навантаження організму для якого не потрібно нічого (крім спортивного одягу), доступний кожній віковій категорії, не залежно від того в місті живе людина або в селі, тренована вона чи ні.

Підвищує витривалість, резистентність до простудних захворювань, нормалізує вагу, тиск, апетит. Для осіб похилого віку часто це єдиний вид спорту.

Ігри з дітьми

Купіть м’яч, велосипед або самокат дитині і більше проводіть з ним час, граючи і гуляючи. Це буде прекрасним проведення часу як для вас, так і для дитини.

Йога

Не вимагає спеціальної підготовки та інвентарю. Досить спортивного килимка. Виконувати рекомендується на свіжому повітрі і починати з простих вправ. Підвищує гнучкість і витривалість.

Біг

Ефективність вище ніж у ходьби, але не підходить особам обмеженим в русі, інвалідністю або важким станом і літнім людям. Більш виражений ефект для зниження ваги.

Плавання

Ефект вище ніж від занять на суші обумовлений впливом води. У воді ідеальні заняття для осіб, які страждають від болю в спині (крім гострого періоду захворювання), надмірної ваги і для вагітних. Крім фізичних зусиль благотворну дію надає масажний ефект води і більш сильний вплив на психоемоційну сферу. Також сприяє загартовуванню.

Ходьба на лижах

Більш високий рівень кардіотренеровки, ніж у ходьби. Додатковим плюсом йде загартовування організму.

Післямова

Додатковою руховою активністю є різні ігри на свіжому повітрі. Завдяки яким можна весело і з користю провести відпочинок з друзями та родиною. Вибирайте для себе те, що до душі. Важливо пам’ятати одне правило, будь-яке заняття спортом не повинно приносити вираженого дискомфорту і викликати больових відчуттів. Займайтеся спортом. Залишайтеся активними. Радійте життю.

Опублікувати коментар