Ходьба для схуднення

Ходьба для схуднення

Ходьба для схуднення

Індивідуальні та групові тренування, плавання, танці, біг – щоб схуднути, ми вибираємо найрізноманітніші заняття, не помічаючи очевидного і доступного кожному. Ходьба дозволяє позбутися від зайвих кілограмів і при цьому абсолютно безпечна для вашого здоров’я!

Переваги ходьби

N

Ходьба – найбільш фізіологічний вид навантаження. Навіть дуже далекі від спорту люди постійно використовують ходьбу. Саме тому під час ходьби організм не відчуває зайвого стресу, як це відбувається при бігу або заняттях в тренажерному залі.

N

Цей вид фізичної активності дозволяє без особливих зусиль підібрати найбільш комфортний для вас темп занять. Якщо ви відчуваєте, що йдете занадто швидко, просто знизьте швидкість.

N

Навіть без серйозної спортивної підготовки ви цілком здатні пройти 2-3 кілометри в день – цілком гідна дистанція для початку.

N

Незважаючи на уявну простоту рухів, під час ходьби використовується більшість наших м’язів. Нам доводиться не просто рухати ногами, а й зберігати рівновагу, за яку відповідають м’язи верхньої частини тіла. Таким чином, організм отримує комплексне навантаження.

N

Ходьба – прекрасний засіб для схуднення, оскільки організм вивільняє енергію при розщепленні жиру. При більш інтенсивних навантаженнях (наприклад, бігу або командних іграх) спочатку витрачаються вуглеводи, а лише потім настає черга жирів.

Правила ефективної ходьби

  • Не забувайте про розминку. Перш ніж почати тренування, підготуйте свій організм до навантаження. Щоб розігрітися, досить хоча б 10 хвилин пройтися в прискорювальному темпі. Закінчувати заняття теж потрібно акуратно, повільно знижуючи швидкість до найбільш комфортної.
  • Міняйте види навантаження. Як і будь-який вид спорту, ходьба може швидко набриднути. Пробуйте урізноманітнити програму. Можна ходити в гору по біговій доріжці – таке тренування дозволяє легко контролювати навантаження. Величезною популярністю користується скандинавська ходьба з палицями. Вона дозволяє спалювати на 46% більше калорій і використовується понад 90% м’язів в організмі. Дуже ефективна і интервальная ходьба. Постарайтеся міняти швидкість свого руху через рівні проміжки часу, наприклад, 1 хвилину йдіть в максимальному темпі, потім 3 хвилини рухайтеся з більш повільною швидкістю. Таке тренування дозволить витратити набагато більше калорій, ніж звичайна ходьба.
  • Як і будь-які тренування, ходьба повинна бути регулярною. Постарайтеся щодня ходити хоча б по годині, а у вихідні знаходьте час для більш тривалих прогулянок. Якщо у вас дуже мало вільного часу, спробуйте ходити пішки на роботу або додому, проводіть обідню перерву за прогулянками, виходьте на кілька зупинок раніше і йдіть пішки. Навіть такі нетривалі тренування обов’язково дадуть результат, якщо перетворяться в вашу звичку.
  • Харчуйтеся правильно. Навіть найефективніші тренування будуть марними, якщо ви не відмовитеся від фаст-фуду. Якщо ви не готові до жорстких дієт, просто дотримуйтеся принципів правильного харчування: вибирайте нежирне м’ясо, їжте більше овочів і фруктів, скоротіть кількість мучного і солодощів.

Щоб схуднути, почніть з простого – займіться ходьбою. Ефект не забариться: незабаром ви помітите прилив сил, енергії і підвищення витривалості.

Опублікувати коментар