Обважнювачі для ніг - шкода і користь

Обважнювачі для ніг – шкода і користь

Обважнювачі для ніг – шкода і користь

Сучасний фітнес і спорт – це серйозна індустрія гаджетів і пристосувань, які роблять тренування більш продуктивними і виснажливими. Особливою популярністю користуються обважнювачі для ніг. Це засіб охоче використовують не тільки професійні спортсмени, а й аматори. Обважнювачі дозволяють збільшити корисне навантаження під час тренування, вони якісно підвищують ефективність занять спортом. Їх придбання можна вважати відмінним капітальним вкладенням в свою зовнішність і самопочуття. Отримані дивіденди можуть бути просто приголомшливі!

Призначення обважнювачів

Під час занять з обважнювачами наше тіло отримує навантаження понад норми. Від підвищеної інтенсивності легше знищуються калорії. Результат:

Z

Наша м’язова маса росте швидше. М’язи тренуються набагато ефективніше і якісніше.

Z

Стрімко йде зайва вага, на тілі зникають шкідливі жирові відкладення.

Z

Підвищується наша сила і витривалість за рахунок виснажливих, тривалих тренувань.

Користь від обважнювачів ваги завжди очевидна. Дуже скоро Ваше тіло стане більш рельєфним і підтягнутим. А зайва маса не буде ускладнювати роботу серця та інших органів.

Особливості тренувань

Починати вправи з обважнювачами варто дуже обережно. На старті треба брати мінімальну масу, важливо грамотно концентруватися на техніці виконання вправ. Ніколи не треба здійснювати занадто різких рухів: в іншому випадку легко отримати травму, розтягнення зв’язок. До початку тренування треба гарненько розігріти м’язи шляхом розминки або масажу.

Вагу прийнято збільшувати тільки після того, як Ви звикнете до колишнього навантаження. Все робиться поступово, без різкого збільшення маси. При ходьбі з манжетами треба ставити п’яту на дорогу або підлогу повністю. Це особливо важливо при підйомах, інакше Ви травмуєте ахіллове сухожилля. Бігати з обважнювачами можна тільки після довгих тренувань. Для цього необхідна спеціальна підготовка.

Плюси і мінуси

Будь-який предмет для навантаження має свої слабкі і сильні сторони. Такі речі здатні не тільки нести користь, але і шкоду. Обважнювачі – це фактично гантелі, які набагато простіші в користуванні. Їх немає необхідності тримати, вони більш комфортні. Вони можуть застосовуватись не тільки для рук, але і для ніг. А ефект від занять набагато крутіший.

Думки медиків і спортсменів

Професіонали постійно користуються обважнювачами на тренуваннях. Вони дозволяють збільшити інтенсивність, стрімко домогтися необхідних результатів. М’язи ростуть швидше, розвивається сила і витривалість. Це прекрасний спосіб підготовки до змагань будь-якого рівня!

Протипоказання до використання

Медики стверджують, що даний метод заборонений тим, у кого проблеми з суглобами, м’язами, кістками. Іноді подібні заняття можуть завдати непоправної шкоди. Важливо використовувати навантаження з розумом, не перевантажувати свій непідготовлений організм. Бажано порадитися з лікарем. У цього способу тренувань є ряд серйозних протипоказань. У деяких випадках обважнювачі категорично протипоказані.

А саме:

  • При хворобах шлунково-кишкового тракту або серцево-судинної системи.
  • При наявності проблем з жовчним міхуром і нирками.
  • При варикозному розширенні вен.

Часто ці хвороби можуть бути взагалі перешкодою для занять, хоча при акуратному використанні можна застосовувати обважнювачі в дуже нечисленних ситуаціях. Перед покупкою обов’язково порадьтеся з медичним фахівцем.

Якщо Ви перенесли хірургічну операцію – слід утриматися від обважнювачів цілий рік! Після цього терміну починати тренування варто з мінімальної ваги, адже за цей час м’язи ослабнуть, весь колишній ефект від занять зникне. Тепер у обважнювачів буде одне завдання – повернути втрачену Вами силу і форму.

Для чого потрібні ці пристосування для ніг? З таким запитанням часто звертаються багато людей, які починають робити свої перші спортивні кроки. Тільки так можна підвищити ефект від занять спортом, зберегти своє здоров’я і прекрасний зовнішній вигляд на довгі роки.

Опублікувати коментар