Що потрібно брати з собою в басейн

Що потрібно брати з собою в басейн?

Що потрібно брати з собою в басейн?

Що ж потрібно і навіть необхідно брати з собою в басейн? Дане питання виникає у всіх тих, хто вирішив серйозно зайнятися плаванням. У цій статті ми розповімо, що знадобиться для занять в басейні.

Плавки або купальник

Як, напевно, здогадався кожен, без плавок або купальника в басейн не пустять. Чоловікам слід задуматися, якої форми плавки їм необхідні: сліпи, боксери або Бермуди? Бермуди підходять тільки для тих випадків, якщо чоловік йде в басейн просто викупатися, а не серйозно займатися плаванням. При заняттях плаванням Бермуди будуть тільки заважати при тривалих запливах, і ускладнювати рух у воді через свою велику масу. Для тренувань, найкраще зупинити свій вибір на сліпах або боксерках. Сліпи створені за тими критеріями, які включають в себе систему під назвою «нічого зайвого». Боксери ж, завдяки своєму великому покрою, щільно облягають тіло плавця і не сковують рухи. Найпопулярніші, як напевно ви вже здогадалися – сліпи. Вони більш ергономічні і плавці відчувають себе в них набагато вільніше, ніж в інших видах плавок. Головне при виборі плавок звернути увагу на їх розмір. Також вони повинні щільно сидіти на стегнах, і в самому ідеальному варіанті – на них окрім гумки повинен бути ще й шнурок. Для походу в басейн, жінці, найкраще вибрати суцільний купальник. Він досить щільно облягає тіло. Тканина, з якої виготовлений купальник, повинна містити в собі не менше 10% лайкри. Різні стрази, складки і обручку – все це зайве для спортивного купальника. Якщо ж ви все-таки хочете підкреслити свою красу і стрункість, то зупиніть свій вибір на купальнику з контрастними вставками, який візуально розділяє тіло на вертикальні зони. Дуже важливо вибрати купальник за розміром і ні в якому разі не купувати купальник на кілька розмірів менше.

Шапочки для плавання

Всі шапочки для плавання, які призначені для дорослих, одного розміру. Шапочки мають відмінність тільки в одному – матеріал, з якого вони виготовлені. Це може бути тканина, латекс або силікон. Шапочки з силікону і тканини менш зручні, і тому рекомендуються для тих, хто планує рідкісні походи в басейн. Якщо ж походи в басейн ви плануєте регулярні, то для Вас більше підійде ергономічна силіконова шапочка. Також досить зручна шапочка з тканини, але при її зручності є один значний мінус – вона надає досить сильне тертя голови. Також існують шапочки-гібриди. Наприклад, зверху тканина, а знизу силікон.

Окуляри

Деякі з нас припускають, що окуляри для плавання – річ не дуже то й потрібна, при поході в басейн. Звичайно, можна обійтися і без них, але подумайте самі, що ви втрачаєте. Ви не бачите нічого перед собою і навколо себе, і навіть стоячи в воді вам стає важко щось розгледіти через те, що вам потрапили бризки в очі і в них починає мутнівти через хлорку, яка міститься у воді басейну. Деякі відвідувачі басейнів не люблять окуляри через те, що після них залишаються сині кола під очима. Але на сьогоднішній день, можна придбати окуляри і з м’якою оправою з неопрена. Це досить м’який матеріал, і після нього не залишається ніяких синіх кіл. Якщо у вас алергія на матеріали, з яких виготовляють окуляри для плавання – не проблема. На сьогоднішній день, при виготовленні окулярів, домішують антиалерген, вам лише залишається проконсультуватись з продавцем і підібрати для себе, більш підходящі.

Мочалка, рушник, капці і мило

Крім екіпіровки в басейн необхідно з собою взяти шльопанці і засоби особистої гігієни. У деяких басейнах нашої країни, перед входом, обов’язково перевіряють наявність мила і мочалки. Тільки після цього вас запускають в роздягальню. Необхідно обов’язково прийняти душ, перед тим як пірнути в басейн, для того, щоб не принести з собою весь бруд, який ви зібрали за весь день своїм тілом і волоссям. Також необхідно помитися і після басейну, так як ніхто не дасть вам гарантії, що у воді немає ніяких мікробів і бактерій. Рушник, який ви берете з собою, має бути більшим, для того, щоб витерти їм все тіло насухо. І прийшовши додому не забудьте випрати і висушити рушник, щоб на наступне тренування не йти з мокрим і брудним. Щоб уберегти свої ноги від грибків, пересувайтеся по бортику і доріжках басейну в шльопанцях.

Тепер ви знаєте всі необхідні речі, які необхідно взяти з собою для походу в басейн. І не забувайте нічого з перерахованого, краще уважно зібрати все відразу, ніж потім виявити відсутні речі вже по прибуттю в басейн. Приємного вам плавання!

Опублікувати коментар