Де займатися фітнесом?

Де займатися фітнесом?

Де займатися фітнесом?

Ризик виникнення серцево-судинних захворювань у тих, хто займається фітнесом на 31% менший, від тих, хто не займається регулярно фізичними вправами.

У більш широкому сенсі фітнес означає збереження свого тіла в хорошому стані. Для підтримки фізичних параметрів на належному рівні необхідно регулярно тренувати серцево-судинну систему, швидкість реакції, координацію рухів, гнучкість, силу, витривалість та інше.

У наш час фітнесом також називають систему оздоровлення, яка спрямована на розвиток фізичних параметрів, поліпшення пропорцій тіла і збереження отриманого результату в умовах регулярних тренувань. Подібні системи стали виникати безліч століть назад (ще в античний період). Сучасні системи «вправ для здоров’я» в основному розроблялися фізіологами для різних груп населення (людей похилого, вагітних та ін.). У 1970-х вправами фітнесу зацікавилися військові США і була складена спеціальна програма для солдатів.

З кінця 80-х фітнес прийшов і в СРСР, уряд перейнявся здоров’ям радянського населення. Завдяки цьому можна було абсолютно безкоштовно займатися в численних секціях при спортивних комплексах, школах і будинках культури.

У наш час в будь-якому місті є фітнес-центри.

Звичайно ж, для збереження свого тіла в хорошій формі одних фізичних навантажень мало. Необхідно також вести здоровий спосіб життя, адже організм – ця єдина система, в якій все взаємопов’язане. Але, в той же час, саме вправи фітнесу можуть стати відправною точкою нового, більш здорового життя, адже фізичні заняття у відмінній компанії і з кваліфікованим тренером допоможуть і тіло поліпшити, і стреси в повсякденному житті пережити.

Опублікувати коментар